دستگاه دنس لودر به تجهیزات خدمات پیمانکاری درسا تهران اضافه شد

دستگاه دنس لودر به تجهیزات خدمات پیمانکاری درسا تهران اضافه شد


تجهیزات جدید: دنس لودر

با افتخار مایلیم به اطلاع شما دوستان برسانیم دستگاه Dense Loader ( دنس لودر) تیوپ ریفورمر به تازگی به لیست تجهیزات پیمانکاری درسا تهران افزوده شده است.

دستگاه دنس لودر جز تجهیزات پیمانکاری درسا تهران است اما اگر شرکت یا مجموعه نیاز داشته باشد امکان ساخت و فروش دستگاه نیز امکان پذیر است. به طور کلی در صورت نیاز به خدمات پیمانکاری، ما در مجموعه درسا تهران آماده ارائه خدمات رسانی به شما دوستان عزیز هستیم.

از کاربردهای این دستگاه میتوان به دنس لود تیوپ ریفورمر برای شارژ کاتالیست های تیوپ ریفورمر واحد هیدروژن در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی اشاره کرد.

تجهیزات جدید: دنس لودر

دنس لودر چیست

واحد پرایمری ریفرمر در بسیای از صنایع پتروشیمی، فولاد و پالایش نفت وجود دارد. این واحد که بر حسب نیاز در ابعاد و اندازه های مختلف پیش بینی میگردد شامل تیوپ های موازی با طول 13 تا 14 متر و قطر 4 تا 8 اینچ می باشد که به صورت عمودی در داخل کوره ریفرمر نصب گردیده است.

فرایند تعویض کاتالیست این تیوپ ها عملیات خاصی را شامل می شود که ضمن تخلیه کاتالیست مستعمل، کاتالیست جدید باید به صورت کاملا یکنواخت در آنها شارژ گردد. برای تضمین یکنواختی شارژ تیوپ ها، این عملیات بوسیله تجهیزات خاصی که Dense Loader (دنس لودر) نامیده میشود و توسط تیم آموزش دیده انجام می گردد، در این فرایند کاتالیست واحد با روندی کاملا یکنواخت به درون تیوپ ها شارژ شده و همزمان فنرهای مخصوصی که در داخل تیوپ ها قرار داده می شوداز افزایش سرعت ریزش و خردشدن کاتالیست ها جلوگیری می نماید. همزمان با ورود کاتالیست به داخل تیوپ این فنر ها از داخل تیوپ بیرون کششیده می شود. پس از شارژ کامل تیوپ ها با اندازه گیری اختلاف فشار تیوپ ها یکنواختی تراکم کاتالیست درون آنها کنترل و با محاسبات کارشناسی تضمین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *